Kuźmicz Deweloper

Nasze osiedla to ekskluzywne Apartamenty w najlepszych lokalizacjach. Tworzymy je z wykorzystaniem wysokiej jakości ekologicznych materiałów i innowacyjnych technologii. Wszystko to w połączeniu z najlepszą wartością, która charakteryzuje naszą firmę – Perfekcja.

Dlaczego warto wybrać nas?

Pomagamy naszym Klientom w spełnianiu marzeń o swoim własnym Apartamencie. Doradzamy, pomagamy wybrać odpowiedni kredyt, a także proponujemy skorzystanie ze wsparcia profesjonalistów przy wykończeniu. Całościowe podejście daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i pozwala przejść przez proces zakupu Apartamentu w bezstresowy i przyjemny sposób.

Kompleksowa obsługa finansowa

Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom oraz w trosce o Państwa komfort, oferujemy bezpłatne usługi naszego Eksperta Finansowego. 

Darmowy program gwarancja plus

Dbając o zaufanie naszych Klientów, firma Kuźmicz prowadzi darmowy program Gwarancja Plus, którym objęte są wszystkie Apartamenty zakupione w naszej firmie. W ramach programu przeprowadzany jest rutynowy, nieodpłatny przegląd gwarancyjny rok po odbiorze kluczy. Program ten zapewnia wszystkim naszym Klientom usunięcie ewentualnych usterek, które uwidoczniły się w trakcie użytkowania Apartamentów.

Nasze motto to: Perfekcja

Być może perfekcja nie istnieje, ale dążenie do niej napędza nas do jej poszukiwania i osiągnięcia mimo wszystko.

Nasza nowa inwestycja Apartamenty w Ogrodach.
Lokalizacja: Malbork ul. Stefana Jaracza 1 i 1A
Planowana data inwestycji: IV kwartał 2024 rok
Więcej informacji na stronie już wkrótce.

Kuźmicz Deweloper
tel. 881 201 201
e-mail: biuro@kuzmicz.pl